Елетронний журнал

Дуже пощастило батькам, діти яких розповідають їм все відверто… Але нажаль такі далеко не всі… А якщо питання торкається навчання, то таких нажаль ще менше. Система «Мої знання» допоможе всім батькам стати ближчим до процесу навчання своєї дитини, а саме дозволить миттєво, через Інтернет (за наявності прав перегляду) знайти відомості про вашу дитину, яка навчається в школі. Вона дозволить перенести відносини між вами та вашими дітьми на абсолютно новий рівень.
Модулі «Щоденник» та «Журнал» легко допоможуть перевірити задані домашні завдання, виставлені оцінки та наявність вашої дитини на уроках. Журнал представляє собою повний звіт про оцінки учнів та їх дату виставлення, присутність учнів на уроках за місяць.
В модулі «Розклад» ви можете подивитися інформацію про розклад уроків, вчителів та кабінети, в якому проводяться уроки для їх дітей. Він легкий для сприйняття і має можливість бути роздрукованим при натисканні відповідної кнопки.
Дорогі батьки, будьте максимально інформовані про процес навчання вашої дитини за допомогою порталу mz.com.ua.

Інструкція по користуванню порталом «Мої Знання»  mz.com.ua

Вам для початку потрібно увійти на портал mz.com.ua, використовуючи логін та пароль, які ви можете отримати від класного керівника.

Далі доступні для перегляду розклад занять, журнал з оцінками, та щоденник Вашої дитини з оцінками та домашніми завданнями.

Також Ви маєте можливість переглянути розклад занять для школи і класу без логіну та паролю.

Щоб знайти школу та дізнатись про розклад занять, треба ввести код (1231) в поле "код школи" або частину назви навчального закладу в поле "назва школи".

«  Липень 2020  »

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020