Електронний журнал

Скільки раз на тиждень ти чуєш такі питання: «А у нас сьогодні самостійна є? Що нам задавали по математиці?» А чи не набридає тобі дізнаватися у всіх своїх однокласників домашнє завдання, якщо ти пропустив день в школі або забув записати, що було задано додому (і частіше за все  більшість опитаних не пам’ятають, не записали, також були відсутні)? Сайт mz.com.ua допоможе тобі позбутися всіх цих проблем.
 «Мої знання» - це швидкий та зручний спосіб отримання домашніх завдань та оцінок через Інтернет. Для цього вам треба лише зайти в цю інформаційну мережу і отримувати необхідні дані, при наявності відповідних прав.
Модуль «Щоденник» - це аналог паперового щоденника, в якому знаходиться найактуальніша інформація для себе. В ньому ви маєте можливість миттєво отримувати інформацію про домашні знання, а також інформацію про оцінки, які отримали на уроках. Домашні завдання ви може відредагувати, клацнувши на тексті у віконці домашнього завдання.
В модулі «Розклад» знаходиться інформація про розклад уроків, вчителів та кабінети, в якому уроки будуть проводиться. Модуль «Журнал» представляє собою повній звіт за місяць по усіх уроках, а при наведенні на оцінки учень може отримати додаткову підказку по уроку та даті виставлення оцінки.
Навчання в школі може і повинно бути зручним та цікавим! Зроби так, щоб навчатися тобі стало здорово!

Інструкція по користуванню порталом «Мої Знання»  mz.com.ua

Для початку потрібно увійти на портал mz.com.uaвикористовуючи логін та пароль, які ви можете отримати від класного керівника.

Далі доступні для перегляду розклад занять, Ваш журнал з оцінками, та щоденник з оцінками та домашніми завданнями.

Староста класу також має можливість вписувати та редагувати завдання на урок для всього класу.

Також Ви маєте можливість переглянути розклад занять для школи і класу без логіну та паролю.

Щоб знайти школу та дізнатись про розклад занять, треба ввести код (1231) в поле "код школи" або частину назви навчального закладу в поле "назва школи".

«  Вересень 2019  »