Всеукраїнський конкурс «На Урок»

До уваги вчителів-предметників та класних керівників початкової, середньої та старшої школи!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі навчальних матеріалів від освітнього проекту «На Урок»! Кожен з вас має апробовані розробки до уроків, і зараз вам випала нагода поділитися ними з колегами та отримати всеукраїнське визнання й подарунки від нашого проекту.

Мета конкурсу: Створення всеукраїнської бази найкращих розробок уроків, безкоштовний доступ до матеріалів якої буде мати кожен зареєстрований на сайті вчитель. Для участі в конкурсі необхідно зареєструватись на сайті naurok.com.ua та опублікувати власну розробку згідно з правилами.

Увага! Конкурс діє на постійній основі, тобто переможці визначатимуться щомісячно. Усім конкурсантам передбачено надання електронних іменних сертифікатів, які засвідчують факт публікації на освітньому проекті «На Урок».

Переможцями стають ті педагоги, чиї матеріали найбільш зацікавили колег- вчителів, зареєстрованих на сайті. Це видно за кількістю скачувань. Більше завантажень – більше шансів на перемогу. Переможці отримують друковані сертифікати та призи з фірмовою атрибутикою освітнього проекту «На Урок», доставка яких здійснюється за рахунок організатора.

Для чого вам це потрібно?

★ Безкоштовна публікація на популярному інтернет-ресурсі.

★ Поповнення власного портфоліо сертифікатом про публікацію.

★ Шанс отримати заохочувальні та цінні подарунки від освітнього проекту «На Урок».

★ Можливість допомогти колегам більш плідно організувати навчальний процес за допомогою ваших розробок. Публікуйте свої матеріали та заохочуйте ваших колег, щоб отримати вищі шанси на перемогу. Участь безкоштовна!

Реєстрація для участі в конкурсі та деталі: naurok.com.ua

«  Липень 2018  »