Головна » 2017 » Грудень » 12 » 16 днів проти насильства
16 днів проти насильства

24 листопада в Україні стартувала міжнародна акція 16 днів проти насильства, покликана привернути увагу до проблеми насильства над дівчатами та жінками. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля.    Педагогічним колективом психологом та соціальним педагогом школи була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Міжнародна акція «16 днів проти насилля» розпочалась з створення інформаційного інтерактивного стенду «Захисти життя – зупини насильство!» До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля», було розповсюджено буклети «Дитинство проти насильства». Учні нашої школи залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків, психологічних тренінгів. У рамках акції відбулися такі заходи: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «міфи і факти»; урок здоров’я «Захисти себе від СНІД/ВІЛ» та Акція «Червона стрічка», в якій взяли участь  учні школи, одягнувши червону стрічку. Відбувся тренінг з учнями  « Шляхи протидії торгівлі людьми», присвячений торгівлі людьми.

Переглядів: 50 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0