Головна » 2018 » Вересень » 7 » 1 вересня
1 вересня

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини.

Свято першого дзвоника, де панувала радісна та піднесена атмосфера,   об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Розпочинається 2018/2019 навчальний рік, який відкриває дорогу до міцних знань, до шалених звершень у новій українській школі.

Наша школа гостинно відкрила двері для 9 допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Набір першокласників 2018 року стане першим, який буде навчитися 12 років за новими стандартами та підручниками. Дорогою знань їх поведе перша вчителька О.В. Лозицька - талановита, творча, невтомна чарівниця дитячого настрою і святкових розваг.

Хвилювалися вже дорослі одинадцятикласники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Випускники разом з першокласниками отримали максимум позитивних емоцій, поринувши у спільний танок «Перлина Україна». Також вони створили неперевершену атмосферу патріотизму, вбравшись у вишиванки - національну святиню, що символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками.

Від щирого серця привiтав усіх присутніх з початком нового навчального року директор школи С.В. Хижняк. З теплом у душі та великими надіями він вручив відмінникам похвальні грамоти, вчителям висловив подяку за роботу в пришкільному таборі «Сонечко», де було створено всі умови  для  проведення освітньої, культурно-масової і фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми, батькам - за участь у ремонті класних кімнат.

Адміністрація школи, педагоги та учні школи щиро вдячні Дуйко С.П., Дьомін С.В. та Дьоміна В.А., Іордан Р.В. та  Іордан О.А., Суходоля Г.В., Цикало В.В. та Цикало М.О. за вагомий внесок в організацію роботи пришкільного табору із  денним перебуванням «Сонечко».

За активну позицію у житті школи та добросовісне виконання обов’язків також отримали грамоти: Хілько О.Й. – голова батьківського комітету, а також Бордюг Т.В. – заступник голови батьківського комітету.

Зі словами привітань до учнів, батьків та вчителів звернувся  сільський голова О.Я. Петрушов.

Гарні напутні слова нашим першокласникам промовила мама Неля Василівна Димитрова-Доля.

Перший дзвоник, який подарували школярам Москаленко Антон  та, покликав учнів до затишних класів, які чекали дітей протягом літніх канікул.

Хай буде всім нам день оцей, як свято,
        Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий
        Хай буде радість вищою від слів!

Бажаємо успіхів у 2018/2019 навчальному році!!!

Фото вчителя української мови та літератури С.О. Шевченко.

Переглядів: 32 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0