Головна » 2014 » Квітень » 08

Сільським учням рідко випадає нагода відвідати справжній театр. Найближчий театр знаходиться у місті Запоріжжі. 2-го квітня 33 учні нашої школи у супроводі вчителів Л.М. Кривої та Ю.Ю. Бєлікової подивились театральну виставу українського актора і драматурга І.А. Тогобочного «Загублена любов» («Мати-наймичка»). Ця мелодрама поставлена за творами Тараса Шевченка. Трупа Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В. Г. Магара приїхала до міста Поліг. Вистава розпочалась об 11-ій годині. У залі Пологівського районного Будинку культури зібралися в основному школярі з різних шкіл району.

Вистава Загублена любов. Фото з сайту Запорізького театру ім. Магара

Всім глядачам вистава дуже сподобалась. Дивлячись на сцену, юні глядачі відчули горе молодої Ганни, яку покинув коханий. Ганна кричала від горя, билася у відчаї об дерево. Це було так проникливо, що дехто з нас теж плакав. Я теж не могла стримати сльози. Час вистави промайнув дуже швидко, тому що актори тримали глядачів у напруженні до фінальної сцени. Найбільше мені сподобалось, як грала дівчина, яка підкинула дитину до чужих людей, а сама найнялася доглядати за нею. Вона грала так, як справжня мати, яка втратила свою дитинку. Вистава була дуже зворушлива, емоційна. Вона нікого не залишила байдужою і примусила задуматись про свої вчинки. Гра акторів супроводжувалась музикою та піснями. Вразили яскраві українські костюми.  ... Читати далі »

Просмотров: 356 | Добавил: admin | Дата: 08.04.2014 | Комментарии (0)

«  Квітень 2014  »