Головна » 2014 » Вересень » 01

Закінчились літні канікули і знову шкільний дзвоник покликав малечу на навчання. Традиційно все почалося з урочистої лінійки. Все було, як завжди: новеньке вбрання, море осінніх квітів, емоцій,  але настрій панував урочисто-тривожний. Навчальний рік починається у дуже складний для країни час. Він вимагає від нас згуртованості, відповідальності. Про це у своєму виступі зазначив директор школи А.П. Бірюков. В Україні йде справжня війна, багато наших випускників сьогодні захищають Батьківщину. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у АТО.

Як ніколи урочисто та зі сльозами на очах всі присутні завмерли , коли Якименко Валерія та Кикош Андрій  під звуки гімну України підняли державний прапор. В цей час дорогою проїхала колона танків. Ласкаво гріло ще літнє сонечко, теплий вітерець пестив білі банти та куйовдив чепурні чуприни. Навіть не можна уявити, що в сусідній області гинуть люди, руйнуються будинки. У нашу школу теж прийшли діти з Донецька та Амвросіївки. Їх щиро прийняли в наш колектив.

Далі все було і дотепні віршики таких кумедних першокласників, і напутнє слово мами Т. О.  Василенко, і щирі привітання начальника управління сільського господарства А. О. Діхтяра, та сільського голови

... Читати далі »
Просмотров: 324 | Добавил: admin | Дата: 01.09.2014 | Комментарии (0)

«  Вересень 2014  »