Головна » 2015 » Січень » 24

У п’ятницю у школі зібралися друзі та шанувальники шкільної газети «Паросток» щоб привітати з 5-ти річним ювілеєм. У шкільному спортзалі яблуку не було де впасти. Завітали колеги з районної газети «Пологівські вісті», народний ансамбль «Жайвір» Тарасівського будинку культури, бібліотекарі, місцеві поети, директор Басанського будинку культури та багато інших. Свято почалося патріотично з виконання гімну України. Дуже багато було сказано гарних слів на адресу редакції. За 5 років існування газета «Паросток» стала відомою далеко за межами школи. На стенді були представлені безліч дипломів та нагород, які отримала редколегія на різних конкурсах. «Для того, щоб якось існувати, нам треба перемагати, - сказала куратор газети Л.Я. Бойко – і ми перемагаємо і отримуємо нагороди!» Виступи гостей були такими щирими, що не можна було стримати сльозу. Вітали А.П. Бірюков, директор школи, В.В. Островерх – мама, окрім гарних слів подарувала цукерки та папір. Свої вірші читали Л.І. Атаман, Н.О. Демченко. Свою майстерність показали і діти у танці та співі. Особливо вразив народний ансамбль «Жайвір». Українські пісні у його виконанні наповнені патріотизмом і любов’ю до своєї Батьківщини . Теплі слова признання прозвучали від редакц ... Читати далі »

Просмотров: 455 | Добавил: admin | Дата: 24.01.2015 | Комментарии (0)

«  Січень 2015  »

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020