Головна » 2015 » Вересень » 02

Відлетіло літечко. І знову вересень покликав до школи…І знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління. Цей день для школярів завжди яскравий, насичений емоційністю, хвилюючою атмосферою, сповнений нових надій.

Оновлена школа гостинно зустріла своїх вихованців. На святі першого дзвоника адміністрацією  була виголошена подяка будівельній організації Пологівського агробуду, які в стислий термін здійснили капітальний ремонт духу та цоколю шкільного приміщення.

Головні вітання, традиційно, отримали наші першокласники та майбутні випускники, учні 11 класу. Перше вересня для них – значна подія, в якій багато несподіваних відкриттів, захоплюючих зустрічей, цікавих вражень. Для решти учнів цей день також був наповнений різноманітними святковими враженнями. Це своєрідний старт нового навчального року.

Наші гості секретар сільської ради Г.А. Калина, мама першокласника С.Ю. Силенко звернулися до з щирим привітанням та побажали  успіхів у новому навчальному році.

Цього року на заслужений відпочинок пішли вчителі Кащенко Валентина Миколаївна та Сиваш Т ... Читати далі »

Просмотров: 341 | Добавил: admin | Дата: 02.09.2015 | Комментарии (0)

«  Вересень 2015  »

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020