Головна » 2015 » Вересень » 15

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. З нагоди цього свята у школі провели спортивно-патріотичну гру «Козацькі розваги».  Свою спортивну майстерність, козацький гарт мали нагоду показати всі учні. Свято відбулося у дубовому парку.  Юні козаки-спортсмени  змагалися у різних номінаціях: смуга перешкод, перетягування канату, жердини, орієнтування, метання гранти, розпалювання багаття, маятник,козацька пісня. А в цей час готувалась козацька каша, запашний український борщ. Гарний спортивний настрій не покидав учасників весь день. Багато позитивних емоцій викликав конкурс козацької пісні. А у перетягуванні канату учні 11 класу перемогли навіть команду чоловіків-учителів. Хоч на таких змаганнях завжди перемагає  дружба, та призові місця були визначені і грамоти отримані. Серед старших класів кращими стали майбутні випускники , ІІ місце посіла команда  9 класу, ІІІ – 8 клас.  Серед середніх класів кращими були учні 7 класу, ІІ місце вибо ... Читати далі »

Просмотров: 318 | Добавил: admin | Дата: 15.09.2015 | Комментарии (0)

«  Вересень 2015  »

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020