Головна » 2016 » Грудень » 22

День Збройних Сил України

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

Св. Миколай опікується воїнами, водіями і мандрівниками, допомагає бідним у скруті, вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців та лучників.   В народних переказах святий Миколай боронить людей перед стихійним лихом, а найбільше на воді. Всі одеські рибалки в своїх куренях мали образ святого Миколая. Виходячи в море на промисел, рибалки завжди брали з собою образ святого чудотворця.

Уже не перший рік учитель початкових класів Тамара Олексіївна Профатило разом з працівниками будинку культури відновлює забуту традицію.  Багато зусиль було вкладено в підготовку маленьких першокласників. Весела компанія в гарних українських костюмах завітала до місцевих агрофірм, магазинів, привітала учнів та працівників школи.  Вони славили Миколая, його добрі вчинки, нашу рідну Україну, співали чудові пісні. Дорослі слухали діток із захватом, це було видно по їхніх обличчях. Після виступу дітям щиро подякували та вручили солодкі подарунки. ... Читати далі »

Просмотров: 194 | Добавил: admin | Дата: 22.12.2016 | Комментарии (0)

День Збройних Сил України  Педагогічний та учнівський колектив Басаньської школи глибоко сумує з приводу смерті учителя російської мови та зарубіжної літератури, редактора газети «Паросток» Бойко Лариси Яківни. Учитель з великої літери, трепетна й турботлива мама, яка  усе своє життя присвятила вихованню дітей, навчала їх бути справжніми лідерами, гідними  синами своєї Батьківщини. Сильна особистість, стійка у своїх переконаннях та цінностях, вона завжди й в усьому зберігала віру і  натхнення, любов до цього світу, здатність дивитися на нього прекрасними життєрадісними очима. Світла пам’ять про Ларису Яківну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав.

У  цей трагічний момент увесь колектив школи розділяє з рідними та близькими біль тяжкої втрати та схиляє голову в глибокій скорботі.

Просмотров: 254 | Добавил: admin | Дата: 22.12.2016 | Комментарии (0)

«  Грудень 2016  »

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020