Головна » 2017 » Вересень » 12 » День фізичної культури і спорту
День фізичної культури і спорту

Кожного року, на початку вересня, українці відзначають День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, грації, здоров`я, гармонії.   В Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вид спорту — футбол. В той час дуже відомим вважався український борець греко-римського стилю Іван Піддубний.

Українські спортсмени ставали чемпіонами світу та Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу. Легендою світового спорту став Сергій Бубка, який встановив 35 світових рекордів у стрибках з жердиною. До цих пір встановлений ним в 1994 році рекорд (6 м 14 см) ніким не побитий.

В цей день вся країна також згадує імена Олега Блохіна, Ірини Дерюгіної, Лариси Латиніної, Віталія та Володимира Кличків, Яни Клочкової, Ганни Безсонової, Жанни Пінтусевич та інших видатних спортсменів України всіх часів.

До святкування Дня фізичної культури і спорту приєдналася і наша школа. Молодші школярі ходили у туристичний похід до березового гаю, де провели захоплюючі ігри на свіжому повітрі. Отримали безліч позитивних вражень. Змагання у спритності відбулися  між учнями 5-11 класів.

Випробовування проходили на різних станціях – «Смуга перешкод» (судді Дригваль Є.С. та Кащенко А.М.), «Навколо світу» (суддя Дяченко Н.М.), «Логічна» (суддя Середенко Т.В.), «Зашифрована азбука» (суддя Бєлікова Ю.Ю.), «Знайди відмінність (суддя Кикош Т. А.). Результатом дружного та чесного суперництва стали такі місця:

І місце вибороли  команди: «Фісташки» (5 клас),  «Динамо» (7 клас), «олімпійці» (11 клас);

ІІ місце вибороли команди: «Торнадо» (6 клас), «220 V» (9 клас);

ІІІ місце – команда «Спартак» (8 клас);

ІV місце – команда «Колючки» (10 клас).

Свято пройшло весело та цікаво. Всі учні добре зрозуміли, щоб бути здоровим потрібно самостійно дбати про себе: кожного дня робити зарядку, стежити за чистотою свого тіла, слід правильно харчуватися, займатися спортом, загартовуватися, більше бувати на свіжому повітрі.

А головне – завжди пам’ятати золоті слова:

«Найбільше багатство людини – це здоров`я»!

Переглядів: 128 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0