День працівників освіти - 16 Жовтня 2018 - Басаньська ЗОШ

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » День працівників освіти
День працівників освіти

Осінь квітчає дерева і кущі жовто-багряними кольорами. Уся шкільна спільнота дружно готується святкувати. Зранку на ґанку мене зустріли учні 9 класу, тепло привітали зі святом, відчинили двері, а там уже хлопчики 8 класу чекають із подарунком. Приємно здивувала солодка троянда. Гарний настрій забезпечений на весь день. А попереду ще і концерт.

Запалили глядачів першим танком учні 3-4 класів. Ведучі Даша Островерх та Вікторія Халаім привітали зі святом, сказали багато гарних слів та побажань. Згадали поіменно тих, хто пішов у вічність: Божка Миколу Микитовича, Бойко Ларису Яківну, Ворону Аллу Федорівну, Галаша Леоніда Арсенійовича, Дуліченка Івана Івановича, Козачухіну Любов Антонівну, Крикун Галину Федорівну, Курильця Віталія Олександровича, Курочку Володимира Панасовича, Рижова Марка Миколайовича,  Рижову Аіду Марківну, Цикала Олексія Івановича, Чижову Євдокію Петрівну, Шведенко Марію Василівну, Шевченка Петра Степановича. Світлу пам'ять про них вшанували хвилиною мовчання, а дівчатка 6 та 7 класів присвятили їм танець «Свіча пам’яті». Це було дуже зворушливо.

Квіти та привітання отримали і вчителі-пенсіонери: Апарін  Олександр Олександрович, Бойко Віталій Костянтинович, Гібаленко Зоя Степанівна, Дергаль Раїса Олексіївна, Кащенко Анатолій Миколайович, Кащенко Валентина Миколаївна, Колісніченко Людмила Володимирівна, Косаренко Ніна Антонівна, Кохан Тетяна Іванівна, Мальцева Ніна Федорівна, Сайгак Тетяна Олександрівна, Соколов В’ячеслав Іванович, Шведенко Олексій Омельянович та техпрацівники: Мельник Людмила Євгенівна, Лисенко Валентина Володимирівна, Шинкаренко Валентина Григорівна.  На жаль, не всі змогли завітати на свято, але їх цінують, про них пам’ятають. Танок найменших першокласників «Платьице в горошек» став гарним подарунком.

А далі пішло-поїхало… Запрацював телеканал «Вчитель-TV». Кого там тільки не було! І Папа Римський, і астрологи з гороскопом, і циганка з пророцтвами, і кореспонденти, що опитували директора. Гарними словами та смачним тортом привітав учителів сільський голова О. Я. Петрушов, гарними співами порадували гурт «Річенька» у складі Л. І. Атаман, Т. Ф. Філобок, О. Д. Месечка,  А. М. Поди та В. М. Сиваша.

Басаньські учні завжди були талановитими, але цього разу вони перевершили самі себе. Пісні, танці, жарти, щирі слова привітань принесли  море позитиву. Вся наша шкільна сім’я щиро вдячна організаторам свята Криштоп Т.В., Довгій В.А., Кузьменко В.С., Хілько О. Й., класним керівникам та батьківському комітету.

Дяченко Н. М.

Фото Шевченко С. О.