Головна » 2018 » Вересень » 20 » День визволення
День визволення

Однією з найбільш важливих подій для жителів села Басань є 17 вересня – День визволення від німецько-фашистських загарбників. Цей день приносить різні почуття – переможну радість і тяжку печаль, а в декого і сльози. У ці дні хочеться згадати про тих, хто воював із сильним і підступним ворогом на фронтах Великої Вітчизняної війни, протистояв гітлерівцям у підпіллі й партизанських загонах, хто не побачив світлого та сонячного дня 1943-го року.

З нагоди святкування 75-річниці визволення села Басань від німецько‑фашистських загарбників учні та вчителі зібралися біля меморіалу воїнам-визволителям, щоб вшанувати пам’ять загиблих та згадати ті буремні роки, які червоною стрічкою пронизали  історію нашої країни.

Зі словами привітань до всіх присутніх звернувся директор школи С. В. Хижняк. Він побажав здоров’я, щастя, мирного неба та ясного сонця над головою.

Присутні зі скорботою в душі вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих, а також поклали квіти до меморіального комплексу.

Щемливим кульмінаційним моментом став виступ дуету «Вітання», який виконав усім відому композицію «Журавлі» (Сиваш В.М. та Філобок Т.Ф. з Басанського будинку культури).

На виховних годинах, присвячених 95-тій річниці Пологівського району, учні школи дізнаються більше інформації про ті жахливі роки та подвиг українського народу.

Фото вчителя української мови та літератури Шевченко С. О.

Напередодні Дня визволення села Басань 15 вересня на центральній площі міста Пологи відбулась урочиста хода, в якій взяли участь працівники школи та учні 11 класу разом з іншими представниками села.

Фото вчителя української мови та літератури  Криштоп Т.В.

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0