Головна » 2017 » Вересень » 18 » День визволення села
День визволення села

У Басані святкували день визволення села від німецько-фашистських загарбників. Свято організували працівники Басанського будинку культури (керівник В.СМ. Сиваш) за фінансової підтримки сільської ради та ТОВ «Аванте», ТОВ «Романцові і К0», фермерів. Святкову програму вела ведуча Даша Островерх (учениця 10 класу Басаньської ЗОШ). Вітали присутніх сільський голова О.Я. Петрушов,  депутат районної ради А.П. Бірюков, голова ради ветеранів Басанської сільської ради Л.Ф. Білодід. Приємним сюрпризом для людей, які народилися в той буремний 1943 рік стали подарунки, які вручив їм сільський голова.

Гарний концерт підготували аматори будинку культури. Вокальна група «Річенька» у складі Л.І. Атаман, А.М. Поди, В.М. Сиваша, Т.Ф. Філобок сколихнули серця своїм виконанням. Полонила своєю безпосередністю і милим дитячим голоском першокласниця Вероніка Філобок з піснею «Я – україночка». Радувала своїм золотим співом і Даша Островерх. Концерт видався на славу, за що щира подяка його організаторам. Весело проходили конкурси, які згодом перейшли в танці.

Одночасно працювали атракціони, які замовили та оплатили для дітлахів. Це  батут, повітряна гірка, карусель, веломашинки, тир.  Тут же готували солодку вату, попкорн. Для дорослих працювала виїзна торгівля . Гарно можна відпочити і у своєму селі, коли є кому це організувати. Було багато гостей з сусідніх сіл, зокрема, Тарасівки. Школа, що там такого свята не провели.

Переглядів: 194 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0