Головна » 2017 » Вересень » 1 » День знань
День знань

Пролетіло літо, як завжди швидко і цікаво. 1 вересня наша старенька, але відремонтована і прикрашена школа зустріла своїх вихованців. Дійсно святковий та радісний день – День Знань. До школи завітали не тільки учні  та їхні батьки а і багато гостей. Теплими словами зустріли ведучі Валя Бойко та Аня Ляшова головних героїв свята першокласників та майбутніх випускників. Цього року шкільна родина поповнилася дванадцятьма маленькими школяриками, яких вивели на лінійку їхні батьки та перша вчителька О.І. Дмитренко. Одинадцятикласники подарували їм букварики, прикріпили емблему першокласника, сказали повчальне слово. Першокласники у віршах пообіцяли старанно вчитися, слухатися вчителів, бути достойною зміною випускникам.

Директор школи С.В. Хижняк нагородив кращих учнів грамотами за досягнення у навчанні, побажав миру та успіхів у новому навчальному році. Висловив подяку батькам, які допомагали в ремонті класних кімнат. За вагомий внесок в організацію роботи пришкільного табору «Сонечко» подяки отримали : Дуйко П.Ф., Дуйко С.П., Дьомін С.В., Дьоміна В.А., Іордан Р.В., Іордан О.А., Суходоля Г.В., Цикало В.В., Цикало М.О. Зі словами привітання у гості завітали депутат районної ради А.П. Бірюков, сільський голова О.Я. Петрушов. Гарні напутні слова сказали своїм дітками мами Юлія Білич та Станіслава Клименко і подарували чарівну скриньку для досягнень.

Традицією став у нашій школі спільний патріотичний танок учнів 1 та 11 класів, який викликав шквал оплесків. Розпочали шкільний рік дзвоником, який пролунав від учня одинадцятого класу Миколи Демченка та учениці першого класу Карпекіної Валерії.

З нагоди свята бажаємо всім  незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

фото М.В. Руденка

Переглядів: 123 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0