Головна » 2017 » Травень » 10 » Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні
Дня Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні

Дорогою ціною заплатив український народ у найстрашнішій за всю історію війні 1939-1945 років. Все далі відходять грізні і важкі роки війни, але не згасає пам'ять по тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

З роками вас не меншає в строю,

Вкорочують життя вам давні рани…

На вахті миру в рідному краю

Стоять з синами поруч ветерани.

9 травня учні та працівники школи взяли участь  в урочистому мітингу присвяченому 72-й річниці Великої Перемоги,  біля пам’ятника односельчанам, що загинули на фронтах Другої Світової війни. 325 імен викарбовано на меморіальних плитах. За кожним із імен долі сімей, долі всієї України. Пам'ять про них живе в нащадках.

В зв’язку з погодними умовами основні урочистості пройшли у приміщенні будинку культури. Після традиційного виконання гімну України з вітальним словом виступили сільський голова О.Я. Петрушов, депутат районної ради А.П. Бірюков, директор школи С.В. Хижняк, голова ради ветеранів Басанської сільської ради Л.Ф. Білодід. Пам’ять загиблих воїнів-односельчан вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу. Святковий концерт організували працівники БК разом зі школярами.

Переглядів: 94 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0