Головна » 2018 » Лютий » 20 » до нашої школи завітав отець Єлисей
до нашої школи завітав отець Єлисей

15 лютого на свято Стрітення Господнього до школи завітав отець Єлисей Міхненко настоятель Української православної церкви Київського патріархату на ім’я Успіння Пресвятої Богородиці с. Басань. Він зустрівся з учнями 5 класу. Зустріч проводилася в рамках позакласних бесід і стосувалася моральних тем. В ході теплої співбесіди священик торкнувся таких питань, як християнська любов до ближнього, милосердя, порозуміння у людських стосунках тощо. У бесіді священик звернув увагу і на духовні питання, такі, як віра і безвір'я. Отець Єлісей наголосив, що без віри людині важко побудувати своє життя, створити міцну сім'ю, а суспільству в цілому, неможливо побудувати міцну країну.

Батюшка нагадав молодим людям, що незабаром наближається Великий піст, коли Господь дає можливість кожній людині переосмислити своє життя і змінитися на краще. Для цього Богом встановлені церковні Таїнства покаяння та Причастя. Священик розповів про значення цих Таїнств для віруючої людини. Також батюшка наголосив, що піст це не дієта, а утримання, як від скоромної їжі, так і від поганих слів і злих вчинків і закликав молодих людей спробувати прожити хоча б цих сорок днів так, щоб стати кращими для себе, для своїх ближніх і ріднішими для Бога.

Діти проявили інтерес до бесіди зі священиком і ставили йому багато додаткових запитань. Є надія, що цей час для них був проведений недаремно і такі уроки добра принесуть свої гарні плоди.

Н. Дяченко

Переглядів: 56 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0