«Як тебе не любити, Києве мій!» - 13 Листопада 2018 - Басаньська ЗОШ

Головна » 2018 » Листопад » 13 » «Як тебе не любити, Києве мій!»
«Як тебе не любити, Києве мій!»

«Як тебе не любити, Києве мій!» – такі слова можна почути і від киянина, і від туриста, і навіть від людини, яка бачила місто тільки по телевізору. Проте той, хто побував тут одного разу, обов’язково захоче повернутися. Знову прогулятися вуличками, зайти в знайомий скверик чи просто помилуватися Дніпром.

Окрасою столиці, безумовно, є Майдан Незалежності. Місце, яке бачило все: і радість, і свято, і смуток, і навіть кров. Але за весь цей час його шарм, цінність та краса тільки зростають.

Київ - столиця України. Це одне з найстаріших міст Європи. У Києві багато цікавих історичних пам’яток, будівель та вулиць. Ми мали змогу помилуватися пам’ятниками Т. Г. Шевченку, Богдану Хмельницькому та князю Володимиру, а також красою й величчю Києво-Печерської Лаври, Софіївським собором, Андріївським узвозом. А от проживала наша група  на території Свято-Покровського Голосіївського монастиря, який вразив нас своєю привітністю,  неповторністю та квітковим оформленням.

Ми з упевненістю можемо сказати, що Київ - це сучасна європейська столиця з високими хмарочосами й торговими центрами, великою кількістю парків і скверів. Це місто багате музеями і бібліотеками, інститутами та університетами. У Києві знаходяться всі центральні органи влади, такі як Верховна Рада, Адміністрація Президента та Кабінет міністрів України.

Наша група мала змогу пройтися центральною вулицею столиці – Хрещатиком. На Хрещатику багато прекрасних будівель і фонтанів. Вони формують унікальний архітектурний ансамбль.

Своєрідною візиткою сучасного Києва є монумент «Батьківщина-мати», що увінчує головну будівлю Меморіального комплексу і нагадує про подвиг народу в роки війни. Автор монумента – скульптор Василь Бородай.

Скульптура «Батьківщина-мати» – це унікальна суцільнозварна сталева споруда, що вражає своєю грандіозністю. Фігуру жінки зі щитом і мечем у руках установлено на конусному п’єдесталі 40-метрової висоти, висота самої скульптури – 62 м, вага близько 500 т, а всередині знаходиться музей історії Другої світової війни, в якому побували учні нашої школи.

Сьогодні Київ квітне й розвивається. Він поєднує в собі тисячолітню історію й сучасність. Це серце нашої країни, її гордість і краса.

Учнівський колектив та вчителі щиро вдячні керівнику «Туристично-краєзнавчого» гуртка Єфремову Ю. І. за чудову та незабутню екскурсію до легендарного міста Києва.

Переглядів: 38 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0