Головна » 2019 » Травень » 31 » Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду
Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду

Львів — місто з особливою атмосферою, яким більш ніж півтисячоліття правили королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто джазу, дощу, шоколаду, ...

Так як більшість туристів приїжджає у Львів поїздом, то і наше знайомство з містом розпочалося  із залізничного вокзалу, який також заслуговує увагу туристів. Вийшовши з вагона, ми поставили свої речі на перон і подивилися вгору. Красиве арочне перекриття, зроблене з металу і скла – дебаркадер, захопило подих.

Швидко зібравшись із думками, наша група відправилася трамваєм на заселення у дитячий центр туризму, де панувала по-особливому тепла та дружня атмосфера, в якій ми почувалися комфортно.

І ось туристи відправилися на екскурсію під керівництвом Єфремова Ю. І. У першу чергу нам стало ясно, що майже всі визначні пам'ятки Львова зосереджені в центральній частині міста, що дуже полегшує їх перегляд.

Архітектура Львова – це справжня музика, яку не чуєш, але бачиш. Навіть просто ходити вулицями чи в дощ, чи із сонцем – завжди якась незбагненна насолода. Собори, брами, двері, церкви, костьоли, музеї, історичні будівлі, які ми бачили, ніколи не набридали.

Нам сподобалися такі визначні місця Львова: Архикафедральний собор святого Юри, проспект Свободи, Оперний театр, площа Ринок, Ратуша, музей «Арсенал зброї», Високий Замок, Стрийський парк. Також проходили Личаківський цвинтар, на якому поховано багато відомих людей.

Сьогодні Львів - жива історія, яка простягається вузенькими вуличками з бруківкою. Це місто варто побачити на власні очі, відчути його атмосферу, поринути в ритм. І тоді вже не залишиться ніяких сумнівів, що Львів – це місто історії, кохання та романтики.

Із нетерпінням будемо чекати наступної захоплюючої подорожі.

Переглядів: 96 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0