Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Осінній ярмарок
Осінній ярмарок

Осінь - це пора збору врожаю, підведення підсумків сільськогосподарського року. У справжніх хазяїнів завжди виникало бажання поділитися здобутками, відсвяткувати закінчення трудового року, тому восени українські селяни завжди ярмаркували. Традиційним і у нашій школі став осінній ярмарок, який провели 27 жовтня. Такий захід згуртовує всю шкільну родину – учнів, учителів і батьківську громадськість.  Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують солодощі та страви української національної кухні. І все це завжди відбувається весело і гамірно. У своїх родинах батьки і діти спільно готують випічку та домашні страви, вишукують цікаві та оригінальні овочі з  присадибних ділянок. Акцент ярмаркування – благодійні справи, зроблені власними руками. Діти повинні зрозуміти, що завдяки їхнім старанням можна творити добро.  У цей день у нас був ярмарок, справжній з паляницями, різними смачними витворами маминих та дитячих рук. Торгували, самі куштували, співали, веселились, зустрічали гостей. А гостей було багато: батьки, односельці. Привітати прийшли і працівники сільського будинку культури. Всі залишились дуже задоволені. Виручені гроші будуть витрачені за рішенням батьківського комітету.

Переглядів: 143 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0