Меню сайту
Корисні посилання

Національна дитяча гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Січень » 5 » Преміювання учнів з нагоди Нового 2015 року за високі досягнення
08:19
Преміювання учнів з нагоди Нового 2015 року за високі досягнення

За наказом директора школи Бірюкова А.П. та погодженням з батьківським комітетом,  відповідно до Положення про преміювання учнів з нагоди Нового 2015 року за високі досягнення, показані  в продовж 2014 року було відмічено грошовими винагородами наступних учнів школи:

  1. Василенко Вероніку Василівну, ученицю 1 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  2. Саустьянову Юлію Сергіівну, ученицю 1 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  3. Димитрова-Долю Івана Івановича,  учня 1 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  4. Іордана  Миколу Романовича,  учня 2 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  5. Дьоміну Анну Сергіївну, ученицю 2 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  6. Скрипку Данила Віталійовича,  учня 2 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  7. Бордюга Миколу Володимировича, учня 3 класу- за високі досягнення у навчанні. (30 грн)
  8. Родіна Антона Сергійовича, учня 3 класу- за високі досягнення у навчанні. (30 грн)
  9. Іордан Вікторію Романівну, ученицю 4 класу- за високі досягнення у навчанні. (30 грн)
  10. Бордюг Анастасію Сергіївну, ученицю 5 класу- за високі досягнення у навчанні. (30 грн)
  11. Халаїм Вікторію Миколаївну, ученицю 5 класу- за високі досягнення у навчанні,  2 місце в обласному конкурсі «Таланти багатодітньої родини», 3 місце в районному етапі знавців української мови ім. Петра Яцика. (90 грн.)
  12. Жадана  Дениса Валерійовича, учня 5 класу, за ІІІ місце в районному конкурсі дитячого малюнка «Космічні фантазії» (30 грн.)
  13. Діденко Наталію Миколаївну, ученицю 6 класу-за  2 місце в обласному конкурсі «Таланти багатодітньої родини». (30 грн.)
  14. Островерх Дар’ю Станіславівну, ученицю 7 класу- за І місце Міжнародного конкурсу «Нащадки переможців», ІІІ місце в районному конкурсі літературних творів «Космічні фантазії». (60 грн.)
  15. Переяленко Юлію Олександрівну, ученицю 7 класу-за ІІІ місце в районному конкурсі літературних творів «Космічні фантазії». (30 грн.)
  16. Бєлікова Юрія Юрійовича, учня 8 класу, - за високі досягнення у навчанні, І місце у ІІ районному етапі міжрегіональної та обласної олімпіади з російської мови, треті місця Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії, перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Герой нашого часу».(210 грн.)
  17. Кішко Юлію Петрівну, ученицю 4 класу - за високі досягнення у навчанні. (30 грн.)
  18. Дяченко Владиславу Володимирівну, ученицю 8 класу, переможця Всеукраїнського конкурсу « Свобода.Демократія. Медіа», лауреата Міжнародного фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах»  та міжнародного фестивалю «Золота осінь Славутича.».(90 грн.)
  19. Ляшову Ганну Василівну,  ученицю 8 класу, лауреата Міжнародного фестивалю «Прес-весна на Дніпрових схилах». (30 грн.)
  20. Скрипку Владислава Вікторовича, учня 9 класу-за ІІ місце у районному етапі міжрегіональної та обласної олімпіади з креслення. (50 грн.)
  21. Калашник Вікторію Миколаївну, ученицю 9 класу-за ІІ місце місце в районному етапі знавців української мови ім. Петра Яцика.(30 грн.)
  22. Горулько Анастасію Вадимівну,ученицю 10 класу –за І  місце у районному етапі міжрегіональної та обласної олімпіади з правознавства. (50 грн.)
  23. Скрипку Марину Станіславівну, ученицю 11 класу- за треті місця Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та екології. (100 грн)
  24. Кузьміних Марину Володимирівну, ученицю 11 класу-за І місце у районному етапі міжрегіональної та обласної олімпіади з креслення, перемогу у Всеукраїнському конкурсі малюнків  «Природа України очима дітей у різні пори року», ІІ місце у районному конкурсі малюнків «За здоровий спосіб життя».( 110 грн.)
  25. Дмитренко Ірину Олегівну, ученицю 11 класу- за І місце у районному етапі міжрегіональної та обласної олімпіади з креслення. (50 грн.)
  26. Кобиляшну Аліну Василівну, ученицю 11 класу –за перемогу у обласному конкурсі творчих робіт «Уроки забутої війни», присвячений сторіччю початку Першої світової війни, ІІІ місце у районному конкурсі літературних творів «За здоровий спосіб життя». (60 грн.)
  27.  Якименко Валерію Анатоліївну, ученицю 11 класу-за високі досягнення у навчанні,  ІІІ місце  у другому (районному) етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. (60 грн.)
  28. Редакційну колегію газети «Паросток»,  за цікаві, змістовні матеріали, які   отримали високу оцінку на міжнародному і республіканському  рівнях  та з нагоди 5-ї річниці з дня заснування. (100 грн.)
  29. Веремієнка Андрія Анатолійовича, учня 10 класу- за багаторазові перемоги в районних змаганнях з настільного тенісу. (30 грн.)

 

Кошти були надані ТОВ «Аванте», в особі директора Профатило О.О., та ТОВ «Романцови і Ко» в особі директора Романцової Л.Д.

Переглядів: 617 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Останні новини:
Вручення документів про повну загальну середню осв...
Щодо недопущення розповсюдження заборонених матері...
Вітаємо з Днем останнього дзвоника!
День вишиванки
Кращі учні Пологівської громади отримали грошову в...
Всього коментарів: 0
avatar
Форма входу
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Розкажи друзям

Наше опитування
Хто відвідував наш сайт?
Всего ответов: 40

Басаньська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів© 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz