Головна » 2018 » Травень » 8 » «Шлях до Олімпу» 2018
«Шлях до Олімпу» 2018

Традиційне свято «Шлях до Олімпу» відбулося у школі в суботу. Своїми досягненнями вчительсько-учнівська спільнота поділилася з батьками та гостями. Ведучі Аня Ляшова та Дмитро Божко привітали присутніх зі святом найрозумніших, найспритніших, найкмітливіших і найталановитіших учнів нашої школи. У своїй промові директор школи С.В. Хижняк подякував за старанність вручив грамоти і грошову винагороду кращим представникам нашої шкільної родини. Відзначили відмінників – гордість школи. Це Дарина Чиж, Алєвтіна Лисенко, Віктор Цикало, Дарина Силенко, Денис Тарасенко, Аня Дьоміна, Юля Кішко, Вікторія Іордан, Микола Іордан. Вшанували переможців районних етапів всеукраїнських конкурсів Владиславу Дяченко та Яну Милиш. Кращі спортсмени теж отримали свої винагороди.

Це переможці багатьох військово-спортивних багатоборств Силенко Євгеній та Віктор Цикало, команда тенісистів - Аня Ляшова, Микола Демченко, Андрій Удод, команда баскетболістів – Дмитро Божко, Олександр Ємець, Микола Демченко, Андрій Удод, Микита Трішмак, Денис Хухрянський, команда дівчат-баскетболістів Діденко Анжеліка, Анна і Наталія Філобок, Вікторія Халаім, Дар’я Щербакова, а також команда футболістів – Оліфан Андрій, Трішмак Микита, Саустьянов Віталій, Саустьянов Володимир, Силенко Євгеній, Мізінов Станіслав, Хухрянський Денис. Нагороди отримали за досягнення у мистецтві Владислава Дяченко, Алєвтіна Лисенко, Анна Дьоміна, Валерія Дуйко, Іван Димитров-Доля, Віктор Цикало, Дар’я Островерх, Вікторія Іордан, Юлія Кішко, Яна Малиш, Крістіна Скрипка, Яна Маслюк, Карина Войновська, Аня Філобок.
Дійсно, славна наша школа талантами і це завдяки тому, що працюють тут висококваліфіковані педагоги. Почесною грамотою Пологівської районної державної адміністрації нагороджений Хижняк Станіслав Володимирович, грамотою відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації нагороджений Бірюков Анатолій Павлович.
Супроводжувалися всі нагородження ще й гарним концертом, тож свято вийшло на славу.

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0