Головна » 2017 » Жовтень » 3 » У школі святкували День учителя
У школі святкували День учителя

Учитель - це один із самих головних людей в житті кожної людини. Саме вчитель допомагає батькам наставляти дитину на правильний шлях у житті. Вчитель несе велику відповідальність за те, якою людиною стане в майбутньому кожен його учень. Своїм особистим прикладом він вчить бути людиною, Справжньою Людиною з великої літери. Помилки лікаря помітні відразу. Помилки вчителя менш помітні, але їхні наслідки відчутні все життя. День Вчителя – це привід привітати своїх педагогів із чудовим осіннім святом, висловити слова вдячності за їхню працю. Адже, ці люди вкладають душу в свою нелегку справу і пам’ятають кожного свого учня. День вчителя, мабуть, найулюбленіше свято не тільки вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих стінгазет та святкових концертів, які готують учні.

Справжнє свято підготували для вчителів нашої школи діти у тісній співпраці з працівниками сільського будинку культури. Дуже гарно прикрасили сцену Т.В. Криштоп та учениця 10 класу Яна Малиш. Цікавий сценарій дійства під назвою «Парад планет» підготувала В.С. Кузьменко. Концерт видався на славу. Свої таланти присвятили наставникам учні усіх одинадцяти класів. Безліч теплих слів, щирих побажань пролунали в цей день зі сцени. Педколектив вітав директор школи С.В. Хижняк, а також вручив грамоти кращим. Солодким подарунком привітав сільський голова О.Я. Петрушов. Подарували хвилини гарного настрою вокальна група «Річенька» сільського будинку культури.

Заряд позитиву отримали надовго  як глядачі, так і артисти.

Переглядів: 135 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0