Головна » 2016 » Жовтень » 5 » «Вчителям жовтень усміхається»
«Вчителям жовтень усміхається»

«Вчителям жовтень усміхається» - під таким девізом організували свято своїм наставникам учні  нашої школи. Зранку на шкільному ганку вчителів зустрічали щирі привітання та кольорові кульки. Але саме свято відбулося у сільському будинку культури, який зібрав багато глядачів: учнів, батьків, жителів села і, звичайно, вчителів. А подивитися було що. Ведучі Аня Ляшова та Владислав Скрипка знайшли безліч теплих слів вдячності для працівників школи. З привітанням до освітян звернулися депутат районної ради А.П. Бірюков, член батьківського комітету О.Й. Хілько. Директор школи С.В. Хижняк вручив грамоти районного відділу освіти кращим працівникам : К.М.Колісник, М.В. Руденку, Л.Я.Бойко, Т.О. Профатило , О.Б. Сторчак.

Щоб нікого не образити розповімо по черзі виступи усіх класів. Перший клас заспівав пісню «Ми першокласники» так зворушливо, але ще більше вразили глядачів танцем «Жили у бабусі».

Другий клас розчулив такою дитячою безпосередністю, щирістю. Третій – умілим танцем "Мама"

Учні п’ятого класу вразили танцем, а гумореска «Шо-шо?» Вови Саустьянова була виконана просто професійно.

Шостий клас показав очікувано гарний танець. Масовий, запальний. У сьомому навчаються співучі дівчатка Настя Бордюг, Віка Халаім,та Валя Бородавка. Справжнім відкриттям став дует із восьмого класу Валя Бойко та Катя Пода. Пісня «Човен» у їхньому виконанні перевершила всі сподівання.

Владислава Дяченко прочитала вірш тарасівької вчительки-поетеси Н. О. Демченко. Десятий клас самий інтернаціональний – вони танцювали з шостим, одинадцятим, першим класами. А Даша Островерх виконала таку зворушливу пісню, що на очах у багатьох бриніли сльози. Завершити концерт випала честь випускникам. Це було їхнє останнє свято дня учителя у нашій школі і вони перевершили самих себе. Вальс під музику «Чорнобривців насіяла мати» став родзинкою всього свята.

Так, як у одинадцятому класі лише одна дівчинка, на допомогу їм прийшли дівчатка із інших класів: Валя Бойко, Аня Філобок – 8 клас, Аня Ляшова – 9 клас, Даша Островерх -10 клас.

Особливо хочеться відмітити зовнішній вигляд юних артистів. Радували очі барвисті вишиванки, віночки, так патріотично і водночас дуже гарно. Виявляється у нашій школі самі талановиті діти. Це мабуть тому, що їх навчають самі талановиті вчителі.

Переглядів: 161 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0