Головна » 2017 » Лютий » 17 » Вітаємо юного спортсмена з черговою перемогою
Вітаємо юного спортсмена з черговою перемогою

В легкоатлетичному манежі відбувся 15-й відкритий чемпіонат Запорізької області з Джиу-джитсу, присвячений черговій річниці виводу радянських військ з Афганістану. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів не тільки із Запорізької, а й з Миколаївської та Донецької областей. У відкритому чемпіонаті Запорізької області з Джиу-джитсу взяли участь понад 200 спортсменів. Причому, у змаганнях взяли участь не тільки представники провідних клубів нашої області, але також і команди з Донецької та Миколаївської областей. На килим виходили і дорослі, і діти, і юнаки, і дівчата. Великий інтерес викликали бої з участю спортсменів наймолодшої вікової категорії - 6-7 років, і, судячи з реакції глядачів, ці сутички були самими відчайдушними. Тут виховують не тільки спортивний дух, але і патріотизм. Дуже важливо також, що запорізькі юні спортсмени налагоджують контакти з дітьми, наприклад, з прифронтового Маріуполя.

Призером чемпіонату став учень шостого класу нашої школи Євген Силенко. Він виборов ІІІ місце у віковій категорії 12-14 років у ваговій категорії до 35 кг. Женя тренується у спортивній команді «Славія» м. Пологи.

Вітаємо юного спортсмена з черговою перемогою та бажаємо йому стати олімпійським чемпіоном.

Переглядів: 53 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0