Головна » 2017 » Лютий » 27 » Вітаємо Владиславу Дяченко з успішним захистом роботи Малої Академії наук(МАН)
Вітаємо Владиславу Дяченко з успішним захистом роботи Малої Академії наук(МАН)

19 лютого у м. Запоріжжя в приміщенні Запорізького Національного Університету відбувся захист наукових робіт Малої Академії наук(МАН) в розділі "Зарубіжна література". Роботу захищала Владислава Дяченко.  Свою працю вони починали з Ларисою Яківною ще навесні. Обрали твори, тему  трудилися над її розвитком. Тяжко хвора Лариса Яківна перевіряла творчість Влади в онлайн-режимі, та, нажаль, не діждалася результату. Участь у конкурсі була під загрозою, бо був втрачений час, але В.К. Бойко зміг домовитися з кураторами і віддав тези по роботі на перевірку.

Новим науковим керівником для Владислави стала Світлана Олександрівна Грищенко  і продовжила роботу Л.Я. Бойко. Маємо прекрасний результат:

Контрольна робота - 25 балів;

Наукова робота - 24 бали;
Захист роботи -35 балів.
З кількістю балів 84 Влада посіла друге місце.
Лише одного балу не вистачило В.Дяченко, щоб посісти перше місце.

Вітаємо Владиславу Дяченко з успішним захистом роботи. Бажаємо їй та її новому наставнику Світлані Олександрівнв Грищенко творчих успіхів і нових перемог.

Фото Віталія Бойко

Переглядів: 145 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0