Головна » 2021 » Березень » 11 » Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”
Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник”

Мета гри - формування в школярів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства; активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.

Учасниками гри можуть бути учні 1–12-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які сплатили організаційний внесок. Гра проходить в один тур безпосередньо в навчальних закладах в один день для всіх учасників.

Гра проводиться за п’ятьма комплектами завдань, призначеними для учнів 1–2, 3–4, 5–6, 7–9, 10–11 класів відповідно. Комплект містить 30 (у 1–2, 3–4 класах – 20) завдань, розбитих на три рівні складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь), на кожне завдання пропонується п`ять варіантів відповідей, серед яких є лише одна правильна. Писати повні відповіді не потрібно, достатньо лише на спеціальному бланку відповідей позначити одну правильну відповідь. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 70 (44 бали – у 1–2, 3–4 класах). Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

Пакети з тестовими завданнями відкриваються безпосередньо перед початком їх виконання. На виконання завдань відводиться 60 хвилин. Бланки з відповідями учасника для перевірки та обробки результатів здаються координатору гри у школі та направляються до творчого об’єднання «Соняшник» не пізніше наступного дня.

Результати гри, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше ніж через шість тижнів з дня отримання оргкомітетом усіх заповнених бланків відповідей. Результати разом із сертифікатами розсилаються усім учасникам.

Сайт конкурсу: http://gra-sonyashnyk.com.ua/

У нашому навчальному закладі координатор гри – вчитель української мови та літератури Шевченко Світлана Олександрівна. Участь у грі з 1-4 класів взяли 21 учень, а з 5-11 – 14 учнів.

Дякуємо всім за участь!

Із нетерпінням будемо чекати результати

Всеукраїнської українознавчої гри  «Соняшник».

Переглядів: 25 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0