Мета гри - формування в школярів зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством; підвищення кваліфікації вчителів української мови, літератури та українознавства; активізація позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін.
Учасниками гри можуть бути учні 1–12-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, які сплатили організаційний внесок. Гра проходить в один тур безпосередньо в навчальних закладах в один день для всіх учасників.
Гра проводиться за п’ятьма комплектами завдань, призначеними для учнів 1–2, 3–4, 5–6, 7–9, 10–11 класів відповідно. Комплект містить 30 (у 1–2, 3–4 класах – 20) завдань, розбитих на три рівні складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь), на кожне завдання пропонується п`ять варіантів відповідей, серед яких є лише одна правильна. Писати повні відповіді не потрібно, достатньо лише на спеціальному бланку відповідей позначити одну правильну відповідь. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 70 (44 бали – у 1–2, 3–4 класах). Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.
Пакети з тестовими завданнями відкриваються безпосередньо перед початком їх виконання. На виконання завдань відводиться 60 хвилин. Бланки з відповідями учасника для перевірки та обробки результатів здаються координатору гри у школі та направляються до творчого об’єднання «Соняшник» не пізніше наступного дня.
Результати гри, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше ніж через шість тижнів з дня отримання оргкомітетом усіх заповнених бланків відповідей. Результати разом із сертифікатами розсилаються усім учасникам.
Сайт конкурсу: http://gra-sonyashnyk.com.ua/
У нашому навчальному закладі координатор гри – вчитель української мови та літератури Шевченко Світлана Олександрівна. Участь у грі з 1-4 класів взяли 21 учень, а з 5-11 – 14 учнів.
Дякуємо всім за участь!
Із нетерпінням будемо чекати результати
Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».




|